O Nas

Agencja Kredytowo-Leasingowa MultiKredyt Sp. z .o.o. powstała w 2002 roku i od początku swojej działalności jest firmą doradztwa i pośrednictwa finansowego. Działalność operacyjną spółka prowadzi pod handlową nazwą MultiKredyt. Współpracujemy z największymi bankami i instytucjami finansowymi tak aby dysponować najkorzystniejszymi  rozwiązaniami i najlepszymi produktami dla naszych Klientów. Naszą dewizą jest pewność wyboru jedynej oferty spośród wielu, która usatysfakcjonuje naszego Klienta a poziom obsługi spowoduje pozostawienie swoich spraw finansowych oraz ich rozwiązywanie naszym doradcom na stałe. 14 lat doświadczeń pozwoliło nam stać się specjalistami na bardzo wysokim poziomie zawodowym. Większość naszych doradców związana jest z firmą od wielu lat, niektórzy od początku jej istnienia co jest gwarancją poziomu wiedzy oraz znalezienia się w każdej sytuacji z jaką może spotkać się nasz Klient w sferze finansów.

Korzystając z naszych usług Klienci spotkają się z wyjątkowym na rynku finansowym poziomem badania potrzeb bądź określania skali problemu co ma olbrzymi wpływ na końcowy sukces w znalezieniu odpowiedniego produktu. Wielu naszych doradców to osoby wielokrotnie nagradzane przez banki i instytucje finansowe, a zatem ich możliwości negocjacyjne i jakość sporządzania wniosku kredytowego są na wyjątkowo wysokim poziomie. Słowa nie oddadzą tego z czym mogą Państwo się spotkać osobiście aby zmienić zdanie, że poszukiwanie zarówno niewielkiej gotówki jak i poważniejszego źródła finansowania nie musi mieć twarzy urzędniczej niechęci, formalizmu i konieczności jednostronnego dostosowywania się do stawianych wymagań.

Z nadzieją pozostania Państwa doradcami na stałe w świetnych relacjach zapraszamy do korzystania z naszych usług w biurach południowo-wschodniej Polski.

Wyróżnienia

MultiKredyt wiele banków w 1 miejscu

Uwaga, koniec wędrówki po bankach w poszukiwaniu najlepszego kredytu. Teraz masz MultiKredyt gdzie jedna miła Pani w zaciszu biura przy kawie oprowadzi Cię po wszystkich najlepszych ofertach bankowych, a gotówkę do 100 tysięcy otrzymasz nawet w 1 dzień. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą możemy się spotkać również w siedzibie Twojej firmy. Zadzwoń i umów się.

MultiKredyt

  • siedziba:
  • ul. Królewska 6/5, 20-109 Lublin
  • NIP: 634 10 48 732
  • REGON: 272854814
  • kontakt:
  • tel/fax: (81) 534 35 39
  • e-mail: biuro@multi-kredyt.com.pl
  • zapraszamy do najbliższej placówki

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.